O FIRMIE

Firma HOL-MARK Sp. z o.o. została powołana do życia i wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000388718 w roku 2011.

Początkowo zajmowała się jedynie handlem oponami. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z wiodącymi producentami opon w Polsce – Firmą Oponiarską Dębica S.A. oraz Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o. o. co pozwoliło nam konkurować ceną.

W następnym roku działalność została rozszerzona o usługi transportowe i usługi spedycyjne Nowoczesny tabor pozwala świadczyć je na najwyższym poziomie. Inną gałęzią naszej firmy jest sprzedaż paliw oraz akcesoriów samochodowych. Prowadzimy własną stację paliw, gdzie oferujemy dobrej jakości paliwa, dostarczane przez ORLEN PetroTank.

NASZA MISJA

Koncentrujemy  się przede wszystkim na ciągłym rozwoju, dostosowywaniem usług do wymogów rynku. Jesteśmy ukierunkowani na sprawną I rzetelną obsługę zleceń, naszym priorytetem jest wysoka jakość oferowanych usług oraz towarów. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, których mottem jest „dla nas nie ma rzeczy niemożliwych”.

Zapraszamy do współpracy,
HOL-MARK Sp. z o.o.

LUB ZADZWOŃ 0048 16 678 68 77